
Дошка для прасування Gimi Sonico Blue (167349)
- Немає в наявності
- Код: OT_929086
2 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Класична дошка для прасування Gimi Sonico - це високоякісний 100% італійський продукт! Модель Gimi Sonico відповідає не тільки основним європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджується маркуванням CE, але й суворішим стандартам Німеччини та Франції, що підтверджується маркуванням GS TUV і NF відповідно. Прасувальна дошка обладнана підставкою для праски або парогенератора.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, прасувальна дошка Gimi Jean стане надійним помічником у вашому будинку.
Історія компанії починається далекого 1970 року на півночі Італії в провінції Падуя. Через 5 років асортимент компанії розширюється і з'являються перші моделі товару для побуту та домашнього господарства, які служать для зручності та комфорту людей. З цього моменту компанія зосередилася на вдосконаленні продукції під маркою Gimi та масштабуванні продажів по всьому світу. Зараз компанія заслужено вважається однією з найкращих по виробництву товарів для дому в Італії, представлена більш ніж у 80 державах світу. Виробничі потужності компанії зосереджені на площах 130 тисяч квадратних метрів, де встановлено найсучасніше обладнання для випуску продукції. Кожна модель товару максимально відповідає можливим показникам якості, надійності, міцності та ергономічності. Ставши власником будь-якої продукції Gimi, Ви завжди впевнені, що отримуєте якісний товар і створюєте краще майбутнє на планеті. Адже компанія застосовує матеріали, що підлягають повторній переробці; впроваджує та оптимізує відновлювані джерела енергії на виробництві та при транспортуванні.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Матеріал чохла: 100% Cotton (бавовна) з алюмінізованим, світловідбивним покриттям.
- Передбачено поролонову підкладку.
- Сталева підставка для праски або парогенератора, розмір: 38 х 27 см.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 75 до 96 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- В комплекті йде металева сітка.
- Розміри ( в розкладеному вигляді): 150.5 х 38 х 94 см.
- Розміри ( в складеному вигляді): 163 х 38 х 5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 120 х 33 см.
- Каркас виготовлено зі стальної трубки Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 5.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96 мм |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Сталева підставка для праски або парогенератора Регулювання за висотою Чохол зі 100% бавовни з мольтоновою підкладкою й алюмінованим покриттям |
| Розмір | 150.5 х 38 х 94 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 120 х 33 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 2 400 ₴





