
Гладильная доска Gimi Ultra Fresco 130x44 см Blue (168674)
- Нет в наличии
- Код: OT_929089
2 844 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Унікальна прасувальна дошка Gimi Ultra Fresco – це високоякісний італійський продукт! Унікальність серії Ultra Fresco полягає в тому, що всі моделі серії укомплектовані фірмовим антибактеріальним чохлом. Модель відповідає не тільки основним європейським стандартам якості та безпеки, що підтверджується маркуванням CE, але й суворішим стандартам Німеччини та Франції, що підтверджується маркуванням GS TUV і NF відповідно. Прасувальна дошка обладнана підставкою для праски або парогенератора.
Прасувальна поверхня дошки має наскрізну перфорацію за типом сітки. Завдяки такій конструкції, пар з-під праски проходить крізь саму дошку, тим самим запобігає накопиченню конденсату під чохлом. Закруглене закінчення дошки дозволяє вигладити важкодоступні місця в сорочках або блузах. Чохол знімається, у міру використання його завжди можна випрати або замінити на новий. Прасувальна дошка, плавно і без особливих зусиль регулюється по висоті для максимально комфортного використання. На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, прасувальна дошка Gimi Ultra Fresco стане надійним помічником у вашому будинку.
Технічні характеристики:
- Тип: з металевою сіткою.
- Розміри (в розкладеному вигляді): 145 x 44 x 95 см.
- Розміри (в складеному вигляді): 160 x 44 x 5 см.
- Розміри поверхні для прасування: 130 x 44 cм (L).
- Висота: регульована, від 75 до 95 см.
- Матеріал каркасу: сталева трубка Ø22 мм з антикорозійним покриттям.
- Матеріал чохла: антибактеріальний 100% Cotton (бавовна).
- Колір: Blue (фотопринт).
- Вага: 5.8 кг.
Особливості:
- Модель Gimi Ultra Fresco збирається безпосередньо в Україні.
- Чохол дошки для прасування пошитий зі 100% бавовни. Передбачена мольтонова підкладка.
- Багатоступінчаста, регульована висота робочої поверхні дошки. Висота регулюється від 75 до 95 см.
- Фіксатор, який захищає від випадкового закриття.
- Сталева підставка для праски або середнього за габаритами парогенератора.
- На сталевій підставці є отвори для тремпелів.
- Утримувач для кабелю праски.
- На ніжки одягнені ковпачки, що оберігають дошку від ковзання та поверхню підлоги від подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 95 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Стальная подставка для утюга или парогенератора, регулировка по высоте, антибактериальный чехол из 100% хлопка с мольтонной подкладкой. |
| Размер | 130 х 44 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Цвет | Blue/Light Blue |
- Цена: 2 844 ₴





