
Гладильная доска Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064)
- Готово к отправке
- Код: OT_929366
5 400 ₴
4 939 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) має найбільшу робочу поверхню серед колекції Rolser, що дозволяє попрасувати речі без зайвих пересувань. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску або парогенератор містить гнучкий тримач проводу. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 43 х 7 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Розмір підставки під праску - 38 х 26 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 99 см.
- Загальна вага - 6,81 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Гнучкий тримач проводу.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 6.81 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 99 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Двухцветные модели |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Держатель провода<br />_x000D_ Подставка для парогенератора<br />_x000D_ Основание с металлической сеткой<br />_x000D_ Регулировка по высоте |
| Размер | 120 x 38 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Цвет | Blanco/Negro |
- Цена: 4 939 ₴





