
Гладильная доска Rolser KS Black Tube Lima (K04016-2062)
- Готово к отправке
- Код: OT_930454
4 300 ₴
3 979 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) - якісний продукт з сучасним дизайном. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску має підвищену стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в шістьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 144 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 78 до 93 см.
- Загальна вага - 4,97 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 4.97 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 93 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С логотипом |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга<br />_x000D_ Основание с металлической сеткой<br />_x000D_ Регулировка по высоте |
| Размер | 110 х 32 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Цвет | Лима |
- Цена: 3 979 ₴









