
Гладильная доска Colombo Flamingo (A142L03W)
- Нет в наличии
- Код: OT_930512
2 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W) - витвір італійської майстерності, з яким ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Модель обладнана автоматичною фіксацією положень, що значно спрощує її використання. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол зі стовідсоткової бавовни органічного походження та має підкладку з пінополіуретану великої щільності. Стійкість забезпечується широкими ніжками, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 169 x 45 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 142 x 95 x 45 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 5,6 кг.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Опори дошки виготовлені зі сталевої трубки Ø28 мм, а стійки конструкції мають Ø35 мм.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 6,1 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 172 х 50 х 10 см |
| Декорирование | Однотонные |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Регулировка по высоте<br />_x000D_ Основание с металлической сеткой |
| Размер | 142 x 95 x 45 см |
| Размеры гладильной поверхности | 120 x 40 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 900 ₴



