
Дошка для прасування Colombo Easy Bosco (A122L08W)
- Немає в наявності
- Код: OT_930542
1 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Easy Bosco (A122L08W) - базова річ, яка має бути в домашньому господарстві. Виготовлена безпосередньо в Італії, що гарантує високу якість збірки та матеріалів. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол виготовлений з полікоттону. Модель має полегшену конструкцію, що спрощує її використання. Стійкість забезпечується завдяки широким ніжкам, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі та збірка виконані безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 88 x 34 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Загальна вага - 3,4 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла - полікоттон.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Регулювання по висоті в 4 положень.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Дошка для прасування |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,9 кг |
| Висота | 88 мм |
| Габарити паковання | 161 х 39 х 9 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Декорування | З візерунком |
| Матеріал чохла | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br/>_x000D_ Регулювання за висотою <br/>_x000D_ Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 128 x 88 x 34 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 110 х 32 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 099 ₴



