
Гладильная доска Colombo Easy Pois Simple (A122L08W)
- Нет в наличии
- Код: OT_930545
1 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Easy Pois Simple (A122L08W) - базова річ, яка має бути в домашньому господарстві. Виготовлена безпосередньо в Італії, що гарантує високу якість збірки та матеріалів. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол виготовлений з полікоттону. Модель має полегшену конструкцію, що спрощує її використання. Стійкість забезпечується завдяки широким ніжкам, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі та збірка виконані безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 88 x 34 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Загальна вага - 3,4 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла - полікоттон.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Регулювання по висоті в 4 положень.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,9 кг |
| Высота | 88 мм |
| Габариты упаковки | 161 х 39 х 9 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ Основание с металлической сеткой |
| Размер | 128 x 88 x 34 см |
| Размеры гладильной поверхности | 110 х 32 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Цвет | Nude |
- Цена: 1 099 ₴



