
Гладильная доска Colombo Giove Acquarello (A142LB3P)
- Нет в наличии
- Код: OT_930546
3 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Giove Acquarello (A142LB3P) виготовлена безпосередньо в Італії, тому має витончений дизайн та високу надійність. Стійки дошки обладнані коліщатами, що значно спрощує її переміщення. Чохол виготовлений зі стовідсоткової бавовни та має мольтонову підкладку. Розміри робочої поверхні забезпечують швидке та легке прасування навіть великих речей. Регулювання по висоті з автоматичною фіксацією дозволяє знайти оптимальне положення для комфортного прасування. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 174 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 165 x 95 x 46 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,6 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач проводу.
- Полиця для одягу.
- Тримач для плічок.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Чохол має мольтонову підкладку.
- Модель оснащена коліщатами для зручного пересування.
- В комплект входить електричний подовжувач.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 8.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 9,1 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 177 х 51 х 14 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Подставка для парогенератора <br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ Полка для белья <br />_x000D_ Основание с металлической сеткой <br />_x000D_ Держатель провода |
| Размер | 165 x 95 x 46 см |
| Размеры гладильной поверхности | 130 x 44 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 3 999 ₴




