
Гладильная доска Colombo Atlantic Valentine (A180L01W)
- Нет в наличии
- Код: OT_930548
3 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Atlantic Valentine (A180L01W) - це практична модель з сучасним дизайном. Завдяки їй ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Робоча поверхня розміру XL забезпечить легке прасування, навіть великих речей. Регулювання по висоті з автоматичною фіксацією дозволяє знайти оптимальне положення для зручного використання. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату. Дошка виготовлена з високоякісних матеріалів, які стійкі до впливу високої температури.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 171 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 163 x 95 x 46 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Отвори для плічок.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Чохол має мольтонову підкладку.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 8.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 8,6 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 174 х 51 х 14 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Подставка для парогенератора <br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ Основание с металлической сеткой |
| Размер | 163 x 95 x 46 см |
| Размеры гладильной поверхности | 130 x 44 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 3 099 ₴



