
Гладильная доска Colombo Turbo Vapor Tiger (A135L05W)
- Нет в наличии
- Код: OT_930554
2 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Turbo Vapor Tiger (A135L05W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашим одягом. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Модель обладнана автоматичною фіксацією по висоті. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 173 x 43 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 153 x 95 x 43 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 7,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Отвори для плічок.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Гладильная доска |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Вес | 7.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 7,6 кг |
| Высота | 95 мм |
| Габариты упаковки | 176 х 48 х 14 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | С узором |
| Материал чехла | Сталь |
| Особенности | Подставка для утюга <br />_x000D_ Подставка для парогенератора <br />_x000D_ Регулировка по высоте <br />_x000D_ Полка для белья <br />_x000D_ Основание с металлической сеткой |
| Размер | 153 x 95 x 43 см |
| Размеры гладильной поверхности | 120 x 40 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 899 ₴



