
Настольный футбол + аэрохоккей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R)
- Нет в наличии
- Код: OT_929730
5 300 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Швидке та легке вилучення м'ячів і шайб після гола через відсіки за воротами.
- 2 чорно-білі м'ячі, 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Длина | 780 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 15,5 кг |
| Габариты упаковки | 105 x 66 x 11 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 4 механических счетчика очков<br />_x000D_ 12 фигурок игроков (6 в одной команде и 6 в другой)<br />_x000D_ 6 ручек<br />_x000D_ 2 мяча<br />_x 2 бита<br />_x000D_ 2 шайбы |
| Название | Настольный футбол + аэрохоккей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Настольный футбол;Аэрохоккей |
- Цена: 5 300 ₴






