
Настольный футбол Garlando F-20 Evolution (F20NEULNO)
- Нет в наличии
- Код: OT_929886
28 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напівпрофесійний настільний футбол Garlando F-20 Evolution (F20NEULNO) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Поверхні столу покриті матеріалом, який можна мити, забезпечуючи його очищення в разі необхідності. Настільний футбол Garlando F-20 Evolution (F20NEULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 16 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Елегантні похилі ніжки із надміцного ДВП середньої щільності завтовшки 30 мм для кращої стійкості.
- Ніжки столу можна легко скласти, а чотири гумові торцеві накладки дозволяють столу спиратися на підлогу, перебуваючи у вертикальному положенні.
- Ігрове поле із ламіната на основі ДСП зі скошеними кутами. Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- 13-міліметрові масивні суцільнометалеві, а не порожнисті наскрізні штанги, для підвищеної міцності.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із кубиками.
- В комплекті 10 білих пластикових м'ячів.
- Всі поверхні покриті матеріалом, який можна мити, спрощуючи очищення столу.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Длина | 1170 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 51 кг |
| Габариты упаковки | 146 x 73 x 33 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 10 мячей |
| Название | Настольный футбол Garlando F-20 Evolution (F20NEULNO) |
| Особенности | Складные ножки |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 28 000 ₴


