
Настольный футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA)
- Нет в наличии
- Код: OT_930612
33 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) - професійна вулична модель зі складаними ніжками. Стіл виготовлений безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Він розрахований для використання на вулиці цілий рік, а також його можна зручно зберігати в невеликому приміщенні завдяки практичним складаним ніжкам. Настільний футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус бежевого кольору виготовлений і з литого пластику товщиною 19 мм, стійкого до атмосферних впливів.
- Похилі ніжки синього кольору виготовлені з литого пластику товщиною 10 мм, стійкого до атмосферних впливів.
- Перфоровані поперечини ніжок забезпечують додаткову стабільність та зменшують загальну вагу столу.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм мають спеціальне тришарове антикорозійне покриття. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Болти, гвинти та гайки мають спеціальне антикорозійне покриття.
- Ігрове поле з пластикового ламінату трав’яного кольору з білими лініями, що відтворюють поле стадіону, нанесені спеціальними водостійкими фарбами: вони не вицвітають на сонці та не бояться вологи.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою пластикових лічильників.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 |
| Вес в упаковке | 60 кг |
| Габариты упаковки | 154 x 83 x 26 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 10 мячей |
| Название | Настольный футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) |
| Особенности | Для использования на улице<br />_x000D_ Сложная конструкция |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 33 999 ₴





