
Настольный футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO)
- Нет в наличии
- Код: OT_929902
46 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) - офіційний стіл Міжнародної федерації настільного футболу ITSF, призначений для тренувань професійних гравців і змагань Pro Tour. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із ДВП середньої щільності товщиною 25 мм із меламіновим покриттям.
- Поставляється з офіційною табличкою Official Training Table із серійним номером.
- Прочні сталеві ніжки квадратного січення 9х9 см, покриті довговічною сріблястою фарбою.
- Компенсатори нерівності підлоги нового типу для ідеально рівного ігрового поля на будь-якій поверхні.
- Ігрове поле із загартованого антиблікового шліфованого скла з наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Гумові бампери довжиною 21 мм замість пружин. Вони підтримують постійну відстань між гравцем і стінкою, запобігаючи проходженню м’яча та дозволяючи йому м’яко притискатись до стінки. Таким чином, вони зменшують або усувають «мертві зони» на штангах. Також гра тихіша, з меншим шумом від корпусу під час гри.
- Гумові бампери на воротарській штанзі утримують голкіпера в межах воріт.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що представляють собою стилізовану людську фігуру, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не піднімаються, не переміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Пластикові ручки з ергономічними рукоятками.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Змагальні лічильники очок, що дозволяють відзначати ігрові сети та голи.
- В комплекті 10 стандартних м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 76 |
| Вес в упаковке | 78 кг |
| Габариты упаковки | 152 x 82 x 33 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 10 мячей |
| Название | Настольный футбол Garlando Pro Champion ITSF (PRO) |
| Особенности | Компенсаторы неровности полов |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 46 000 ₴








