
Настольный футбол Garlando Master Champion ITSF (MASTER)
- Нет в наличии
- Код: OT_929903
69 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Настільний футбол Garlando Master Champion ITSF (MASTER) - офіційний стіл Міжнародної федерації настільного футболу ITSF, призначений для тренувань професійних гравців і міжнародних змагань категорій International, Master Series і Pro Tour. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando Master Champion ITSF (MASTER) є глибоко інноваційним продуктом у порівнянні з традиційним домашнім столом і ідеальним інструментом для тренувань перед міжнародними турнірами.
Особливості:
- Міцний корпус із багатошарової фанери товщиною 30 мм, покритої пластиковим ламінатом і алюмінієвою рамкою.
- Поставляється з офіційною табличкою Official Competition Table із серійним номером.
- Прочні сталеві ніжки квадратного січення 9х9 см, покриті довговічною сріблястою фарбою.
- Компенсатори нерівності підлоги нового типу для ідеально рівного ігрового поля на будь-якій поверхні.
- Ігрове поле із загартованого антиблікового шліфованого скла товщиною 5 мм із наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм зі збільшеною товщиною 3 мм замість стандартних 2,2 мм для запобігання вигину та збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Гумові бампери довжиною 21 мм замість пружин. Вони підтримують постійну відстань між гравцем і стінкою, запобігаючи проходженню м’яча та дозволяючи йому м’яко притискатись до стінки. Таким чином, вони зменшують або усувають «мертві зони» на штангах. Також гра тихіша, з меншим шумом від корпусу під час гри.
- Гумові бампери на воротарській штанзі утримують голкіпера в межах воріт.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що представляють собою стилізовану людську фігуру, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не піднімаються, не переміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Професійні пластикові ручки з дерев'яними вставками для зменшення потовиділення та покращення хвату.
- Ворота з HDP (полімер високої щільності) посилені скловолокном та інноваційним формованим профілем.
- Внутрішня частина воріт поглинає удари м’яча та запобігає його відскоку.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік з обох сторін столу.
- Змагальні лічильники очок, що дозволяють відзначати ігрові сети та голи.
- В комплекті 3 жовті м'ячі Speed Play.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 |
| Вес в упаковке | 82 кг |
| Габариты упаковки | 152 x 82 x 40 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 3 мяча |
| Название | Настольный футбол Garlando Master Champion ITSF (MASTER) |
| Особенности | Компенсаторы неровности полов |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 69 000 ₴








