
Настольный футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL)
- Нет в наличии
- Код: OT_929901
40 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишуканий настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Міцна конструкція стола має елегантне поєднання чорного та сріблястого кольорів, натхненного стилем хай-тек. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, що робить його придатним для гри в будь-якому місці: від дому до офісу та бару. Настільний футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 25 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже початковий вигляд.
- Елегантні похилі ніжки із МДФ товщиною 40 мм із меламіновим покриттям.
- Ніжки столу можна легко скласти, а чотири гумові торцеві накладки дозволяють столу спиратися на підлогу, перебуваючи у вертикальному положенні.
- Модель оснащена колесами для переміщення після того, як ніжки були складені.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм. Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 |
| Вес в упаковке | 78 кг |
| Габариты упаковки | 150 x 80 x 36 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 10 мячей |
| Название | Настольный футбол Garlando Foldy Evolution (FOLDYNEULVL) |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола<br />_x000D_ Сложная конструкция |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 40 000 ₴




