
Настольный футбол Garlando F-100 Grey Oak (F100GRRLNO)
- Нет в наличии
- Код: OT_930600
25 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний футбол Garlando F-100 Grey Oak (F100GRRLNO) - нова модель напівпрофесійного настільного футболу зі стійкою конструкцією, спеціально створена для розваг всієї сім'ї. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando F-100 Grey Oak (F100GRRLNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9.
Особливості:
- Корпус із МДФ товщиною 25 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Квадратні ніжки із МДФ 10 х 10 см із меламіновим покриттям забезпечують максимальну стійкість під час гри.
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі. Підняті кути дозволяють швидко повернути м'яч у гру.
- Хромовані сталеві телескопічні штанги Ø15 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- В комплекті 3 стандартних білих м'ячі.
- Всі поверхні покриті матеріалом, який можна мити, спрощуючи очищення столу.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Италия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Тип | Настольный футбол |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 кг |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 55 кг |
| Габариты упаковки | Коробка 1 – 147 x 80 x 17 см / Коробка 2 – 95 x 27 x 13 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество игроков | 2-4 |
| Комплектация | Игровое поле<br />_x000D_ 2 механических счетчика очков<br />_x000D_ 22 фигурки игроков (11 в одной команде и 11 в другой)<br />_x000D_ 8 ручек<br />_x000D_ 3 мяча |
| Название | Настольный футбол Garlando F-100 Grey Oak (F100GRRLNO) |
| Раздел | Спортивные настольные игры |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 25 999 ₴










