
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL)
- В наявності
- Код: OT_930615
62 000 ₴
57 579 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) - надійний і дуже простий в експлуатації оператором: верхня частина стола має підйомний механізм із надійною фіксацією, що дозволяє легко і швидко його обслуговувати. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, оснащений стандартним жетоноприймачем, що робить його придатним для гри в будь-яких місцях: в барах, пабах, розважальних закладах, торговельних центрах. Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 30 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Міцні сталеві ніжки квадратного січення 9х9 см, покриті порошковим лаком.
- Компенсатори нерівності підлоги забезпечують ідеально рівне ігрове поле на нерівній поверхні.
- Ігрове поле із загартованого скла товщиною 5 мм із наклоном по периметру для запобігання виникненню "мертвих зон". Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- Стіл можна відкрити, щоб отримати доступ всередину. Верхня частина стола піднімається завдяки металевому опорному кронштейну, який активується автоматично під час підйому. Всі дії можна виконувати з повною безпекою.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм мають антикорозійне покриття. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2,2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежній стороні ручки відповідно до міжнародного стандарту.
- Стальні підшипники всередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 180°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
- Стандартний механічний жетоноприймач із антикорозійною алюмінієвою передньою панеллю.
- Наочний підрахунок голів та очок реалізований за допомогою пластикових лічильників.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1140 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 |
| Вага в пакованні | 90 кг |
| Габарити паковання | 140 x 80 x 41 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_ Перлиноприймач<br/>_x000D_ 100 жетонів<br/>_x000D_2 механічних лічильника окулярів<br/>_x000D_ 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br />br />_x000D_ 10 м'ячів |
| Назва | Настільний футбол з жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) |
| Особливості | З жетоноприймачем<br/>_x000D_ Компенсатори нерівності підлоги |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 57 579 ₴




