
Штатив Bresser BX-5 Pro (4922701)
- Нет в наличии
- Код: OT_930145
9 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий алюмінієвий штатив преміум-класу Bresser BX-5 Pro (4922701) ідеально підходить для великих біноклів, зорових труб, відеокамер. Безліч функцій, таких як функція монопода або ніжки, що складаються на 180°, роблять штатив універсальним, будь то в польових умовах або в студії. Максимальне навантаження на штатив до 5 кг. Цангові затиски розкладних телескопічних ніжок вважаються одними з найнадійніших серед затисків такого классу. Кожна з ніжок має спеціальні гумові упори для стійкості штатива в будь-якому положенні та на будь-якій поверхні. Штативів Bresser BX-5 Pro (4922701) спеціально розроблений, щоб задовольнити потреби мисливців, любителів спостереження за птахами, природою тощо.
Особливості:
- Максимальне навантаження до 5 кг.
- Регулююча висота штативу від 64,5 до 185 см.
- Тип фіксатора секцій: швидкий затиск цангового типу Twist-Lock
- Надійна конструкція зі складними трисекційними телескопічними алюмінієвими ніжками
- Двостороння панорамна головка забезпечує просте і зрозуміле управління і повний діапазон рухів.
- Змінні упори гарантують стабільну фіксацію штатива на будь-якій поверхні.
- Перехідна пластина з 1/4''. Гвинт з різьбленням 3/8 DIN.
- Інтегрований рівень.
- Крюк противаги утримує додаткову вагу в нижній частині центральної стійки для більшої стійкості в вітряну погоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.1 кг |
| Количество секций | 4 |
| Максимальная высота штатива | 1850 мм |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип головки | 3D |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары | Платформы для штативов |
| В комплекте | Быстросъемная пластина <br />_x000D_ Шипы <br />_x000D_ Сумка для штатива |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Название | Штатив Bresser BX-5 Pro (4922701) |
| Особенности | С винтом под штативное гнездо камеры, бинокля, подзорной трубы<br />_x000D_ С возможностью поворота на 360° |
| Раздел | Штативы |
| Совместимость | Бинокли<br />_x000D_ Подзорные трубы<br />_x000D_ Видеокамеры<br />_x000D_ Фотоаппараты |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Напольные штативы |
- Цена: 9 999 ₴








