
Планетарий Bresser Junior Deluxe (8847100)
- Готово к отправке
- Код: OT_908550
4 649 ₴
4 548 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Планетарій Bresser Junior Deluxe дозволить здійснити захоплюючу подорож нічним космосом, не виходячи з дому. Ви зможете спостерігати відразу всі 8000 зірок та 61 сузір'я, які покаже планетарій. Також проекція повертатиметься в горизонтальній площині, а через все небо пролітатимуть падаючі зірки. Встановіть точну дату та час, а проектор покаже будь-яку конфігурацію зоряного неба.
Торгова марка Bresser представляє широкий вибір традиційно якісних оптичних приладів будь-якої складності і для будь-якого віку. Сьогодні, живучи у великому місті, важко відволіктися та глянути у глибоке, загадкове нічне зоряне небо. Та й не завжди воно настільки прозоре та чисте, щоб побачити тисячі зірок та десятки сузір'їв. Планетарій Bresser Junior Deluxe дозволить Вам та Вашій дитині насолоджуватися красою нічного всесвіту, не виходячи з квартири. Просто вкажіть бажану дату, час перегляду, спрямуйте планетарій на стелю і він перетворить його на зоряне небо. Два вбудовані мотори створюють ефект падаючих зірок і здійснюють поворот проекції на площині. Потужне люмінесцентне підсвічування зробить проекцію яскравою та красивою. Дуже важливо, що планетарій сконструйований таким чином, щоб зробити його максимально безпечним для дитини. Ви зможете використовувати його у будь-якому місці, де є гладка поверхня для проекції, оскільки робота приладу не залежить від електромережі. За допомогою вбудованого таймера можна настроїти автоматичне вимкнення приладу через 30, 60 або 120 хв. Немає нічого простішого та цікавішого, ніж розповісти дитині про супутників та сузір'їв за допомогою Bresser Junior Deluxe. Можна не сумніватися, що подорож по просторах космосу стане цікавою і незабутньою не тільки для Вашої дитини, але і для Вас.
Технічні характеристики:
- Розмір проекції: 1,8 х 2,2 м (на відстані проектування 2 м).
- Напрямок проекції: від вертикального до горизонтального.
- Положення спостереження: 35 ° північної широти.
- Кількість проектованих зірок: 8000 шт.
- Кількість проектованих сузір'їв: 61 шт.
- Автоматичне вимкнення: через 30, 60 або 120 хв.
- Електродвигуни для проекції зірок, що падають.
Живлення
- Батарейки АА 1.5 V LR6 (3 шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 790 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое выключение | Через 30 мин, через 60 мин, через 120 мин. |
| Артикул | 908550 |
| Вес в упаковке | 1,1 кг |
| Габариты | 155 х 155 х 191 мм |
| Габариты упаковки | 25 х 25 х 24 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дополнительные характеристики | Электродвигатели для проекции падающих звезд |
| Количество проектируемых звезд | 8000 шт. |
| Количество проектируемых созвездий | 61 шт. |
| Комплектация | Планетарий: пластиковая проекционная сфера<br />_x000D_ Подставка: для горизонтальной и вертикальной ориентации сферы<br />_x000D_ Слайды звездного неба 2 шт. |
| Направление проекции | От вертикальной до горизонтальной |
| Оптимальное расстояние проекции | 2 м |
| Питание | Батарейка АА 1.5 V LR6 3 шт. |
| Положение наблюдения | Положение наблюдения: 35° северной широты |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Штрихкод | 4007922153360 |
- Цена: 4 548 ₴





