
Зарядний пристрій Alligator AC809 12/24В 20А для свинцево кислотних АКБ (WET, AGM, GEL)
- Немає в наявності
- Код: LO_AC809
2 441 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Alligator AC809 12/24V 20A Надійне трансформаторне зарядне для свинцево-кислотних акумуляторів (WET, AGM, GEL).
- Вхід: 230 В ~50 Гц
- Вихід: 12/24 В
- Макс. струм заряду: 20 А
- Струм підзарядки: 8/12 А
- Потужність: 450 Вт
- Ємність АКБ: до 200 А·год
- Вбудований амперметр (шкала)
- Кабелі: мережевий 1,6 м, зарядний 1,5 м
- Гарантія: 12 місяців
Ідеально для гаража, СТО, підзарядки авто/вантажівок. Заряджає більшість гелевих та AGM акумуляторів (до 14.4–14.8 В на 12 В / 28.8–29.6 В на 24 В). Рекомендуємо заряджати на 8–12 А для GEL/AGM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Струм заряду | 20 А |
| Ємність акумулятору | 220 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип акумулятора, що заряджається | SLA |
| Довжина кабелю живлення, м | 1,6 |
| Вбудований амперметр | Да |
- Ціна: 2 441 ₴

