
Крісло розкладне Bo-Camp Jefferson Blue (1211897)
- Немає в наявності
- Код: DA_DAS302105
4 980 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ромбічна прошивка спинки та сидіння, фінішна обробка матеріалу Cationic та дерев'яні підлокотники надають кріслу презентабельний зовнішній вигляд. Легке розкладне крісло Bo-Camp Jefferson має високу пряму спинку, досить високу посадку, надійно фіксується в розкладеному положенні, і його буде дуже зручно використовувати в якості крісла в заміському будинку для прийому їжі за садовим столом на відкритому повітрі.
Розкладне крісло Bo-Camp Jefferson відноситься до колекції Urban Outdoor і дозволить відчути себе єдиним цілим з природою, не втрачаючи при цьому в комфорті.
Технічні характеристики:
- Вид: крісло
- Максимальне навантаження, кг: 100
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: Polyester 600D Cationic, PFC-Free - екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, фінішною обробкою Cationic, що робить тканину тактильно приємною. Тканина швидко сохне, не всотує бруд, характеризується достатньою міцністю на розрив, зносостійкістю та стійкістю до УФ-випромінювання.
- Висота сидіння, см: 41
- Розміри сидіння, см: 48х44
- Розміри в складеному вигляді, см: 64х51х7
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, приватного будинку
- Колір: Blue (синій)
Особливості конструкції:
- У складеному вигляді товщина крісла становить лише 7 см.
- Фіксатор у вигляді скоби дозволяє зафіксувати крісло у розкладеному положенні та переміщати його, не хвилюючись, що воно складеться.
- Легкий алюмінієвий каркас витримує статичне навантаження до 100 кг.
- Вільні від тканини частини каркаса в кутах зручно використовувати як ручки для переміщення крісла як у складеному, так і в розкладеному вигляді
- Гладкі дерев'яні підлокотники зручні для опори ліктів
Комплектація:
- Крісло - 1 шт.
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 900х610х540
- Розміри в упаковці, мм: 710х545х55
- Вага без упаковки, кг: 2.8
- Вага в упаковці, кг: 2.9
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.80 |
| Вага в пакованні, кг | 2.90 |
| Тип | Крісла |
| Висота сидіння | 41 см |
| Габарити паковання | 710х545х55 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | кресло; |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові, Рибна ловля, Сад городу |
| РОЗМІРИ | 900х610х540 мм |
| Розміри сидіння | 48х44 см |
| Стара ціна | 3732 |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 4 980 ₴









