
Стіл Bo-Camp Premium 60x45 cm Grey (1404380)
- Немає в наявності
- Код: DA_DAS301468
2 832 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термостійка та водостійка стільниця дозволяє використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти установки, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості. Bo-Camp Premium 60x45 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним при зберіганні. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 60x45 cm - компактний кемпінговий столик для невеликої компанії або сім'ї з чотирьох осіб.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 30
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: алюміній / термостійкий композит
- Висота стільниці, см: 25/60
- Розміри стільниці, см: 60х45
- Розміри в складеному вигляді, см: 60х45х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Grey (сірий)
Особливості конструкції:
- Термостійка та водостійка композитна стільниця
- Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійко.
- Набірна конструкція ніжок дозволяє вибирати висоту столу 25 см або 60 см.
- Регулювальні гвинти в основі ніжок дозволять відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг.
- За столом можуть комфортно розміститися четверо людей
- Стіл максимально плоский у складеному вигляді
- Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу у зібраному вигляді
Комплектація:
- Стіл - 1 шт;
- Ніжки - 4 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 600х450х600
- Розміри в упаковці, мм: 620х470х60
- Вага без упаковки, кг: 2.70
- Вага в упаковці, кг: 2.90
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.70 |
| Вага в пакованні, кг | 2.90 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 25/60 см |
| Габарити паковання | 620х470х60 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Мережа — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові, Сад городу |
| РОЗМІРИ | 600х450х600 мм |
| Розміри стільниці | 60х45 см |
| Стара ціна | 2832 |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 832 ₴







