
Акумулятор Mactronic Li-Polymer 3,7V 800 mAh (B-PHL0031)
- В наявності
- Код: DA_DAS301722
1 450 ₴
1 249 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Mactronic Li-Polymer 3,7V 800 mAh це елемент живлення для налобних ліхтарів Mactronic серії Maverick та Sunscan 5.3. Обладнаний входом microUSB для безпосередньої зарядки через кабель. Час до повної зарядки біля 3 год.
Технічні характеристики:
-
Тип: Li-Pol;
-
Ємність: 800 mAh;
-
Напруга: 3.7 V;
-
Час до повного заряду: 2 год 30 хв;
-
Необхідність обслуговування: необслуговуваний;
-
Призначення: блок живлення для ліхтарів Mactronic Maverick та Mactronic Sunscan 5.3;
-
Колір: Black (чорний);
Особливості конструкції:
-
Вбудований microUSB;
-
Зарядка безпосередньо від кабеля;
Комплектація:
- Акумулятор Li-Polymer 3,7V 800 mAh;
Габарити та вага:
- Розміри без пакування, мм: 43х32х10;
- Розміри в упаковці, мм: 50х40х20;
- Вага без пакування, г: 40;
- Вага в упаковці, г: 50;
Виробник: Mactronic (Польща)
Термін гарантії: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mactronic |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 |
| Вага в пакованні, г | 50 |
| Тип | Налобні |
| Захищеність | пилостійкі | Противидарні | водозахищені |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Комплектація | Акумулятор Li-Polymer 3,7V 800 mAh |
| Призначення | Для кемпінгу, Для полювання, Для риболовлі, Туристичні |
| Розміри паковання, мм | 50х40х20 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Аксесуари |
| Тип заряджання | Micro USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 320 мм |
| Елементи живлення | Акумулятор Li-Polymer 3,7V 800 mAh |
- Ціна: 1 249 ₴
