
Годинник настінний Technoline WT7980 White/Silver (WT7980)
- Немає в наявності
- Код: DA_DAS302365
1 962 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маючи широкий корпус зі сталі та білосніжний циферблат закритий натуральним склом, настінний годинник Technoline WT7980 White/Silver виглядає стильно і дорого. Функціонал годинника доповнено термометром і гігрометром для зручного контролю мікроклімату в приміщенні. На відміну від деяких вичурних моделей, його лаконічний дизайн буде радувати вас довгі роки вдома, та підкреслить ділову робочу обстановку в офісі.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС
- Діапазон виміру: от -24°C до +54°C
- Дискретність виміру: 2°C
- Точність виміру: +/- 2C°
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 0% до 100%
- Дискретність виміру: 2%
- Точність виміру: +/-5%
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 280 мм;
- Матеріал корпуса: сталь
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Silver (сріблястий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 300х300х45
- Розміри в упаковці, мм: 310х310х55
- Вага без упаковки, кг: 0.570
- Вага в упаковці, кг: 0.710
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.570 |
| Вага в пакованні, кг | 0.710 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Вологість, Времена, Мінут, Секунди, Температура |
| Комплект постачання | Времена; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція російською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню, У кухню, В офіс, Універсальні |
| РОЗМІРИ | 300 х 300 х 45 мм |
| Розміри в пакованні | 310 х 310 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 280 x 280 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пори настінні |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходи | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Гігрометр | Термометр | Чоти |
| Колір | Сріблястий |
| Штрихкод | 4029665065014 |
- Ціна: 1 962 ₴
