
Вбудований газовий гриль Broil King Imperial 590 BI 998083
- Немає в наявності
- Код: GR_007309
184 900 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Технічні характеристики вбудованого гриля Imperial 590 BI
- Бічний пальник потужністю 2,7 кВт.
- Задній пальник потужністю 4,4 кВт з електричним рожном в комплекті
- Додаткова решітка зі сталевих прутів покрита керамічною емаллю розміром 81х21 см
- Розмір основної решітки 81х49 см
- 2 вбудованих лампочки у великій печі
- 7 ручок регуляторів з підсвічуванням синього кольору.
- Кришка гриля технології Roll-On.
- 5 запатентованих пальників Dual-Tube ™ з нержавіючої сталі з 10-річною гарантією із загальною потужністю 16 кВт.
- 5 аромапластин FLAV-R-Wave ™ виготовлених з нержавіючої сталі.
- Високоточний термометр Accu-Temp ™.
- Клапани лінійного потоку, що обертаються на 180 о Sensi-Touch ™ забезпечують плавне регулювання температури.
- Електричний підпал Sure-Lite ™.
- 5 професійних двосторонніх решіток з литої нержавіючої сталі.
- Кришка виготовлена з нержавіючої сталі зі стильними стінками з литого алюмінію.
Створити затишну атмосферу на вуличній кухні просто! Радимо звернути увагу на вбудований газовий гриль Broil King Imperial 590. Зовнішній вигляд виробу вражає і зачаровує.
Основні переваги моделі:
Корпус виготовлений з міцної нержавіючої сталі.
Робоча зона підсвічена (можна створювати кулінарні шедеври навіть в темний час доби).
Комплектація Broil King Imperial 590 допоможе спростити і прискорити процес готування.
Для комфортної роботи з продуктами передбачений спеціальний жирозбірник.
Гриль зібраний на заводах США, має довгий термін служби, прослужить вам не один десяток років.
У процесі готування смажильна поверхня нагрівається рівномірно. За невеликий проміжок часу гриль Broil King Imperial 590 може досягати високих температур.
За обладнанням легко доглядати.
- Лита решітка виконана з нержавіючої сталі (вона складається з п'яти частин).
Габарити виробу - 80х48,5 сантиметрів.
Кришка вбудованого гриля Broil King Imperial 590 оснащена подвійними стінками.
Кнопки на панелі управління також підсвічуються.
Готувати з вбудованим газовим грилем Broil King Imperial 590 одне задоволення! Ви з легкістю створите справжні шедеври і вразите гостей!
Уявіть: літній теплий вечір, сонце сідає за обрій, ви смажите соковитий, ароматний стейк на грилі і насолоджуєтеся заходом.
Замовити газовий гриль Broil King Imperial 590 просто! Досить перемістити товар у кошик та підтвердити покупку. Доставка буде здійснена зручним для вас способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Комплектація рожном | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 5 шт. |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Немає |
| Глибина | 640 мм |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість камер | 1 |
| Наявність бічного пальника | Да |
| Площа робочої поверхні | 5 569,4 см² |
| РОЗМІР ПАКОВКИ | (ВхШхГ, см): 67,7 х 101,1 х 64,4 |
- Ціна: 184 900 ₴



