
Газовий гриль Regal 490. Broil King 996283 (956283)
- Немає в наявності
- Код: GR_004889
119 900 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
характеристика:
- Бренд: Broil King (США).
- Вид палива: газ.
- Габаритні розміри ВхШхД (див.): 125 х 63 х 143.
- Розміри жарочной поверхні ШхД (див.): 64,75 х 49.
- Вага (кг.): 83.
- Колір чорний.
Особливості приготування страв:
Газовий гриль Regal 490, призначений доставити максимальне задоволення від приготування улюблених страв. Комфортні умови для роботи. На такому грилі, Ви можете смажити найсоковитіші стейки, подкоптіть улюблену рибу або приготувати на рожні цілу курку. Чавунні решітки дозволяють швидко запечатати продукт, зберігши при цьому до 40% соку. Гриль допоможе зробити кулінарний захоплення на своїх гостей, а господар отримає заслужені оплески. Дуже привабливий дизайн гриля, змусить звернути на себе увагу кожного. Гриль стаціонарний, але має чотири коліщатка з фіксаторами для ручного пересування.
Особливості гриля Regal 490:
- Чорна порцеляновий емалева панель з міцними литими алюмінієвими торцевими вставками.
- Бічні полки з нержавіючої сталі з литими піддонами.
- Закритий корпус шафи з дверцятами порошкового покриття, чорного кольору.
- Система пальників Dual-Tube з нержавіючої сталі.
- Додаткова бічна пальник з нержавіючої сталі.
- Додаткова конфорка.
- 4 основних пальників Dual-Tube з нержавіючої сталі.
- Основна поверхня для смаження (см2.): 3,226.
- Міцні чавунні решітки.
- Система приготування страв Flav-R-Wave з нержавіючої сталі.
- Електронна система запалювання Sure-Lite.
- Термодатчик Accu-Temp Deluxe.
Чому варто придбати газовий гриль Regal 490:
Якщо Ви любите готувати і цінуєте свій час, цей гриль саме для Вас. Гриль Regal 490 доставить масу задоволення в процесі приготування. А страви отримають незабутній смак. З легкістю нагодує сім'ю і друзів. Не займає багато простору. Легкий у використанні. Вже через 5-10 хвилин, гриль готовий до роботи. Не потребує щоденного залицяння. Гідна пропозиція від Broil King «ціна-якість».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Комплектація рожном | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Да |
| Глибина | 630 мм |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Наявність бічного пальника | Да |
| Площа робочої поверхні | 4 448,5 см2 |
| РОЗМІР ПАКОВКИ | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Столик | Да |
- Ціна: 119 900 ₴








