
Вбудований газовий гриль Regal 420 985653 (885613)
- Немає в наявності
- Код: GR_004887
105 900 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Характеристика:
- Бренд: Broil King (США).
- Вид палива: газ.
- Тип: вбудований гриль.
- Розміри жарочної поверхні ШхД (см.): 48,89 х 64,77.
- Матеріал: нержавіюча сталь з алюмінієвими вставками.
- Колір камери: чорний.
- Колір панелі: металік.
Особливості приготування страв:
За рахунок досить великий жарочної поверхні гриля Regal 420, можна приготувати будь-які види продуктів. Наприклад, порадувати свою сім'ю соковитими стейками або курочкою, а друзів улюбленими гамбургерами. При цьому витративши мінімальну кількість часу. А процес приготування принесе масу задоволення. Неймовірно привабливий дизайн гриля, порадує око будь-якого гостя Вашого будинку.
Особливості гриля Regal 420:
- Система пальників Dual-Tube з нержавіючої сталі.
- 4 пальника Dual-Tube з нержавіючої сталі.
- Загальні розміри жарочної поверхні і полки для підігріву страв 4,600 см2.
- решітки з чавуну.
- Система приготування страв Flav-R-Wave з нержавіючої сталі.
- Важелі управління Linear-Flow з контролем 180 ° Sensi-Touch.
- Підсвічування панелі управління.
- Міцна і стильна ручка з нержавіючої сталі.
- Електронний запальник.
- Термодатчик Accu-Temp Deluxe.
- Знімний піддон для жиру.
- Сталеві компоненти з цинковим покриттям, стійкі до іржі.
Чому варто придбати газовий гриль Regal 420:
Лінійка вбудованих грилів Regal, дозволяє розмістити необхідне барбекю обладнання на гриль-зони. При цьому, гриль дуже компактний і не займає багато простору. Гриль створений не тільки, привертати увагу неймовірно красивим дизайном, а й комфортом в процесі приготування улюблених страв. Виконаний з високоякісних матеріалів. Купити вбудовується гриль Regal 420, можна не виходячи з дому. Просто залишивши заявку на інтернет-магазині .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість пальників | 4 шт. |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Немає |
| Глибина | 620 мм |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість камер | 1 |
| Наявність бічного пальника | Немає |
| Площа робочої поверхні | 4 448,5 см2 |
| РОЗМІР ПАКОВКИ | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Столик | Немає |
- Ціна: 105 900 ₴




