
Автозапуск генератора Matari ATS 1P64/3P32 50 Гц 7 кг (AVR-64/32)
- Немає в наявності
- Код: MR_AVR-64/32
12 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Автозапуск генератора Matari ATS 1P64/3P32 50 Гц 7 кг (AVR-64/32)
Автозапуск генератора Matari ATS 1P64/3P32 50 Гц 7 кг (AVR-64/32) - автоматична система керування генераторною установкою для забезпечення резервного живлення електричних пристроїв у той час, коли основне джерело живлення вимкнено. Блок АВР складається із металевого корпусу, який можна монтувати на стіну. Підключення до генераторної установки здійснюється за допомогою спеціального кабелю керування та силового кабелю. Підключення до виходу генератора, входу в змінну мережу та резервних електричних пристроїв здійснюється за допомогою затискних клем, розташованих усередині пристрою.
Особливості:
|
Функціональність Автоматична система керування генераторною установкою для забезпечення резервного живлення електричних пристроїв у той час, коли основне джерело живлення вимкнено. Сумісний з однофазними та трифазними генераторами. |
|
Корпус Блок АВР складається із металевого корпусу, який можна монтувати на стіну. Габарити 357 х 147 х 235 мм. |
|
Напруга Напруга 220 / 380 В з частотою струму 50 Гц з регулюванням часу прогріву генератора та керуванням заслінкою. |
|
Панель індикації На блоці вбудовано панель індикації. |
Комплектація:
- автозапуск генератора;
- контрольний кабель;
- інструкція;
- гарантійний талон;
- упаковка.
5 причин купити автозапуск генератора Matari ATS 1P64/3P32 50 Гц 7 кг (AVR-64/32)
- Якісний автозапуск генератора.
- Корпус виконаний із металу.
- Проста установка та керування.
- Панель індикації.
- Управління заслінкою генератора.
Характеристики
| Бренд | Matari |
|---|---|
| Напруга | 220 В / 380 В |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Панель індикації | Так |
| Матеріал корпусу | метал |
| Габарити | 357 х 147 х 235 мм |
| Країна бренду | Японія |
| Країна виробник | Японія |
| Артикул | AVR-64/32 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | Matari |
| Застосування системи | Для генераторів |
| Напруга живильної мережі | 380 В, 220 В |
| Автоматичний пуск | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 357 мм |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 12 000 ₴





