
Дизельний генератор Matari MB 180 180/200 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MB180-1
1 540 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Трифазний
Максимальна потужність: 200 кВт
Двигун: Baudouin Технічні характеристики
| Виконання |
У кожусі |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
200 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
180 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Трифазний (380В) |
| Напруга: |
220/380 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР є |
| Охолодження: |
Рідинне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
BAUDOUIN 6M16G250/5 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Дизельний генератор |
| Обсяг паливного бака (л): |
400 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
20 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
1500 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
24 л |
| Тип запуску |
Електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
3700x1250x1800 |
|---|---|
| Маса, кг |
2700 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
68 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |
Електрогенератор дизельний Matari MB180 – надійна трифазна установка. Призначений для резервного живлення об’єктів різного призначення, що видає напругу 220/380В (50Гц). Електростанція має високу продуктивність 180 кВт (максимальна 200 кВт), що дозволяє забезпечити енергією більшість промислових установок та інфраструктурних об’єктів.
Модель ДЕС Matari MB180 з автозапуском (АВР) дає можливість реалізувати автоматичне введення резерву на об’єкті. Генератор електрики запускається відразу після відключення напруги в основній електромережі. Також тут реалізовано електростарт.
Можливості та особливості Матарі МВ180
Модель дизельної електростанції має альтернатор із мідною обмоткою, виконана у металевому корпусі з жорсткою конструкцією. Габарити 3700х1250х1800мм при вазі 2,7 тонни.
За продуктивність дизельного генератора відповідає надійний двигун Baudouin 6M16G250/5 (1500 об/хв) з ефективним рідинним охолодженням.
Має економну витрату палива. При 60% навантаженні споживає 24 літри дизеля. Об’ємний бак на 400 літрів забезпечує повну автономність роботи 12-17 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 180 кВт |
| Максимальна потужність | 200 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN 6M16G250/5 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 24 л |
| Об'єм паливного бака | 400 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Споживання палива | 20 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3700 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Вага | 2700 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Рідинне |
- Ціна: 1 540 000 ₴

