
Бензиновий генератор Matari MH6000E 4/4,5 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MMH-06
27 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 4,5 кВт
Двигун: Matari Технічні характеристики
| Виконання |
Без кожуха |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
4,5 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
4 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Однофазний (220) |
| Напруга: |
220 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР немає |
| Охолодження: |
Повітряне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
Matari M270 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Обсяг паливного бака (л): |
13 л. |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
1,5 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
0.6 л |
| Тип запуску |
Ручний + електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
685*475*505 |
|---|---|
| Маса, кг |
63 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
72 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |

Бензиновий генератор Matari MH6000E – потужне та надійне джерело електроенергії. Поєднує в собі високу продуктивність та зручність використання, що робить його добрим вибором для вирішення різних завдань у побутових, комерційних та виробничих умовах.
Генератор має резервну потужність 4,5 кВт (номінал 4 кВт) і забезпечує стабільне автономне електроживлення. Його синхронний альтернатор видає однофазну напругу 220 В із частотою 50 Гц, що гарантує надійну роботу практично будь-якого електроустаткування.
Комплектується одноциліндровим 4-тактним двигуном Matari M270 з повітряним охолодженням, він забезпечує роботу установки тривалий час без перегріву. Рівень споживання палива за 60% навантаження – 1,5 л/год. Автономність генератора підтримується ємністю паливного бака 13 літрів, що дозволяє установці працювати без дозаправки більше 8 годин.
Особливості та переваги Matari MH6000E
Matari MH6000E оснащений багатофункціональним контролером, завдяки якому користувач має можливість відстежувати актуальні показники: напруги, вольтажу, навантаження і часу роботи генератора. Крім того, установка досить тиха у своєму класі (72 дБа) – це робить її ідеальним вибором для використання в домашніх умовах, на будівельних майданчиках або в інших місцях, де є обмеження за рівнем шуму, що видається.
Габаритні розміри Matari MH6000E становлять 685х475х505 мм, а його маса 63 кг – досить легкий і портативний. Важливою перевагою є тип запуску на вибір (ручний або електростарт).
Незалежно від того, чи потрібне вам надійне джерело електроживлення для будинку, будівельного майданчика або інших цілей, бензиновий генератор Matari MH6000E стане чудовим помічником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari M270 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Висота | 505 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вага | 63 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
- Ціна: 27 000 ₴





