
Бензиновий генератор Matari MH9000EA 6/6,5 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MMH-09
35 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 6,5 кВт
Двигун: Matari Технічні характеристики
| Виконання |
Без кожуха |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
6.5 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
6 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Однофазний (220) |
| Напруга: |
220 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР немає |
| Охолодження: |
Повітряне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
Matari M420 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Обсяг паливного бака (л): |
23 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
1.9 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
1.1 л |
| Тип запуску |
Ручний + електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
790*575*605 |
|---|---|
| Маса, кг |
94 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
72 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |
Matari MH9000EA – це сучасний бензиновий генератор, який володіє всіма необхідними якостями для забезпечення користувача стабільною електрикою. Може використовуватись на об’єктах різного призначення: побутового, комерційного, виробничого та соціального. Модель позиціонується як оптимальне поєднання високої продуктивності та зручності використання.
Генератор має резервну потужність 6.5 кВт та номінальну потужність 6 кВт, гарантує стабільну подачу електрики за відсутності основної мережі. Синхронний альтернатор забезпечує однофазну напругу 220V (50Hz), що робить цей генератор відповідним рішенням для живлення різних пристроїв та обладнання.
Особливості бензинового генератора Matari MH9000EA
За роботу установки відповідає двигун Matari M420 (3000 об/хв) – є надійним та ефективним рішенням. Він одноциліндровий 4-тактний, з повітряним охолодженням. Місткість паливного бака становить 23 літри, що при витраті 1,9 л/год, забезпечує тривалий час автономної роботи. Заводити двигун можна вручну або за допомогою електростарту.
Matari MH9000EA має багатофункціональний контролер, який інформує користувача про поточну напругу, частоту струму та час роботи. Також генератор досить тихий – 72 дБа, що робить його правильним вибором для використання в домашніх умовах, на будівельних майданчиках та інших місцях, де потрібне електроживлення без надмірного шуму.
Компактні габарити 790х575х605 мм і маса 94 кг, робить Matari MH9000EA мобільним рішенням, тому для спрощення переміщення, виробник розмістив на корпусі два транспортувальні колеса.
Matari MH9000EA поставляється з гарантією на два роки, що підтверджує його високу якість та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari M420 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вага | 94 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
- Ціна: 35 000 ₴





