
Бензиновий генератор Matari MH10000EA 6,5/7 кВт
- Немає в наявності
- Код: MR_MMH-10
37 500 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Кількість фаз: Однофазний
Максимальна потужність: 7 кВт
Двигун: Matari Технічні характеристики
| Виконання |
Без кожуха |
|---|---|
| Резервна потужність (кВт): |
7 кВт |
| Номінальна потужність, кВт |
6.5 кВт |
| Тип альтернатора: |
Синхронний |
| Кількість фаз |
Однофазний (220) |
| Напруга: |
220 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Автоматика |
АВР немає |
| Охолодження: |
Повітряне |
| Лічильник мотогодин: |
Є |
| Двигун |
Matari M420 |
|---|---|
| Тип двигуна: |
Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Обсяг паливного бака (л): |
23 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): |
2 л/год |
| Частота обертання (об/хв): |
3000 об/хв |
| Емність масла в двигуні (л) |
1.1 л |
| Тип запуску |
Ручний + електростарт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): |
790*575*605 |
|---|---|
| Маса, кг |
94 кг |
| Рівень шуму (дБА): |
72 дБа |
| Гарантія |
24 місяці |
Бензиновий генератор Matari MH10000EA – призначений для забезпечення електроенергією об’єктів різного призначення. Поєднує в собі високу продуктивність, надійність та економічність, що робить його одним із найбільш привабливих рішень у сегменті.
Використання передових технологій та якісних компонентів зробило даний генератор досить тихим – до 72 дБа, що дозволяє використання у місцях з підвищеними вимогами до гучності звуку (біля житлових будинків, офісів, громадських просторів тощо).
Модель комплектується багатофункціональним контролером, що забезпечує повний контроль над: напругою, частотою та навантаженням. Завдяки цьому користувач може точно налаштувати роботу установки під свої потреби і забезпечити стабільну напругу для підключених пристроїв.
Особливості та переваги бензинового генератора Matari MH10000EA
Генератор Matari MH10000EA має мобільну конструкцію, що полегшує його переміщення та використання у різних місцях. Оснащений надійним двигуном Matari M420 – це одноциліндровий, 4-тактний агрегат з повітряним охолодженням.
Резервна потужність установки складає 7 кВт, при номінальній – 6.5 кВт. Також вона оснащена синхронним альтернатором, що видає стабільну та якісну напругу. Це особливо важливо при роботі з чутливими електронними пристроями, такими як комп’ютери, телевізори або медичне обладнання, де навіть невеликі напруги можуть викликати проблеми.
MH10000EA видає однофазне напругу 220В із частотою 50Гц. Проста та ефективна система охолодження повітрям забезпечує надійне охолодження двигуна навіть при тривалій роботі під навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Matari M420 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Вага | 94 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
- Ціна: 37 500 ₴





