
Намет 4 місний Tramp Rock 4 (v2) green UTRT-029
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-029-green
15 828 ₴
12 175 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp ROCK 4 (V2) Зелений
Чотиримісний експедиційний намет Tramp Rock 4 (V2) з двома входами та двома тамбурами.
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намету до сильного вітру, снігу і дощу.
Переваги використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність встановлення під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим).
Можливість значно швидше збирати і встановлювати сухий намет — достатньо дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
Конструкція намету більш вітростійка, ніж в класичного намету з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягу тента і жорсткої фіксації дуг.
Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується по його внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
Завдяки зовнішньому розташуванню дуг простір між шарами намету стає більшим за рахунок чого покращується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Тент намета має снігозахисний клапан.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
Підвищена вітро і сніго стійкість.
Конструкція: двошарова "напівсфера"
Розташування дуг: зовнішнє, над тентом
Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
Зовнішній тент має просочування, що затримує розповсюдження полум'я
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, а також підвищує обтічність та вітростійкість намета.
Два входи два тамбури
Два вентиляційних вікна з можливістю відкриття зсередини намету
Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
Всі шви проклеєні
Снігозахисний клапан
Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
Ідеальний для серйозних туристичних походів та довготривалих експедицій в будьяку пору року незалежно від погодних умов
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 4
Вага намета: 5,1 кг
Розміри: 400 х 220 x 140 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006, Ø 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% "дихаючий" поліестер RipStop
Кілки: Алюмінієві
Розмір в упаковці: 20 x 47 x 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Експедиційні |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Посилені кути, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Штормові відтяжки, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Водовідштовхувальне просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 23 см |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 47 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 12 175 ₴









