
Сумка рибальська Tribe EVA T-JA-0001-L olive
- Готово до відправки
- Код: TR_T-JA-0001-L-olive
1 670 ₴
1 284 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка рибальська Tribe EVA виготовлена з м’якого та міцного матералу EVA, має водозахищену блискавку, пластикові ручки, які зручно складаються для транспортування та плечовий ремінь для перенесення. Підходить для зберігання і транспортування свіжої риби чи зберігання речей.
Особливості:
- м’який матеріал EVA
- зручні ручки та ремінь для перенесення
- клапан для доступу повітря
Характеристики:
Розмір: 55х30х30 см
Об’єм: 50 л
Склад: EVA (спінений етиленвінілацетат)
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 284 ₴





