
Намет 3 місний Tramp Ranger 3 (v2), TRT-126
- Готово до відправки
- Код: TR_TRT-126
6 660 ₴
5 122 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Ranger 3 (V2) - універсальний тримісний намет із зовнішнім кріпленням дуг, двома входами та двома тамбурами.
Переваги намету з зовнішніми дугами:
Зручність встановлення під час дощу - спочатку ставиться зовнішній тент, а потім під його прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим.
Конструкція намету більш стійка до вітру, за рахунок кращого натягу тенту і фіксації дуг.
Призначення: піший та гірський туризм, полювання, риболовля
Час використання: весна, літо та осінь
Особливості:
- двошаровий намет напівсфера з двома входами
- збільшений тамбур з одного боку та стандартний з іншого
- зовнішнє розташування дуг
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- високі показники захисту від опадів: тент – 6000 мм в. ст., дно – 8000 мм в. ст.
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- входи до спального відділення продубльовані москітною сіткою
- проклеєні шви
- два вентиляційних клапана та збільшені сітчасті елементи на внутрішньому наметі
- гачок для підвішування ліхтарика
- сітчаста поличка вгорі намету
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- в комплекті кілочки та ремкомплект
Характеристики:
Вага: 3,8 кг
Місткість: 3 особи
Матеріал тенту: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 340×220 см
Розмір внутрішнього намету: 210×180×110 см
Розмір в упаковці: 55×16×16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 340 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 55 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 5 122 ₴









