
Тент зі стійками Tramp Lite Tent blue UTLT-036
- Готово до відправки
- Код: TR_UTLT-036
2 570 ₴
1 981 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tramp Lite Tent orangе
Дана модель стане ідеальним рішенням для відпочику на природі в літній час і з легкістю врятує Вас від легкої негоди чи спекотного сонця.
Особливості:
У комплекті 2 стійки по 230 см
Характеристики:
Матеріал тента: 100% поліестер 75D/190T Dry Tech WR PU 3000
Каркас: сталь, Ø 16 мм.
Розмір: 440 x 440 см.
Вага: 2.3 кг.
Висота стійок: 230 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 440 см |
| Ширина | 440 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Длина в упаковке | 65 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 1 981 ₴







