
Намет 2 місний Tramp Scout 2 (v2) green UTRT-055
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-055
6 120 ₴
4 708 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Scout 2 (V2) - універсальний двомісний намет, гарно вентильований, з внутрішнім розташуванням каркасу, двома входами і двома тамбурами для зберігання речей.
В наметі комфортно розмістяться дві людини та зможуть покласти речі поруч. Також можуть розміститись три людини (худощавої статури або 2 дорослих + дитина), проте без можливості розмістити речі всередині.
Призначення: туризм, риболовля, відпочинок на природі
Час використання: весняний, літній та осінній
Особливості:
- двошаровий намет з двома входами
- легкий у встановленні
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- проклеєні шви
- два вентиляційних клапана
- гачок для підвішування ліхтарика
- сітчаста поличка вгорі намету
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- кілочки в комплекті
Характеристики:
Вага: 3,6 кг
Місткість: 2+ особи
Матеріал тенту: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 250×220×125 см
Розмір внутрішнього намету: 210×150×120 см
Розмір в упаковці: 15×62×16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Ремнабір, Тамбур, Захист від UV, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 4 708 ₴









