
Намет 2 місний Tramp Quick 2 (v2) green UTRT-096
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-096
6 140 ₴
4 720 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Tramp Quick 2 (v2) - двомісний туристичний автоматичний намет з вбудованим зовнішнім каркасом. Вирізняється надзвичайно швидким встановленням.
Переваги намету з зовнішніми дугами:
Зручність встановлення під час дощу - спочатку ставиться зовнішній тент, а потім під його прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим.
Конструкція намету більш стійка до вітру, за рахунок кращого натягу тенту і фіксації дуг.
Особливості:
- зовнішній автоматичний каркас
- двошаровий, з 2 входами та 2 тамбурами для комфортного спільного використання
- два входи продубльовані антимоскітною сіткою
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- проклеєні шви
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- гачок для підвішування ліхтарика
- в комплекті кілочки та ремкомплект
Встановлення намету:
- дістаньте намет з чохла
- розгорніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму що знаходиться у верхній частині намету та зафіксуйте його
- встановіть намет та закріпіть кілками
Призначення: туризм, відпочинок на природі, риболовля, полювання
Час використання: весна, літо та осінь
Характеристики:
Вага: 3,7 кг
Місткість: 2 особи
Матеріал тенту: 100% Polyester RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: Tarpauling 10000 мм в. ст.
Каркас: Fiberglass, Ø7,9 мм
Розмір зовнішній: 220×200×120 см
Розмір внутрішнього намету: 125×210×105 см
Розмір в упаковці: 66×18×18 см
Комплектація: намет з каркасом, кілочки, відтяжки, ремкомплект
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Тамбур |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 18 см |
| Ширина в упаковке | 66 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 4 720 ₴









