
Намет 2 місний Tramp Peak 2 (V2)
- Готово до відправки
- Код: TR_TRT-025
10 663 ₴
8 202 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Peak 2 (V2)
Двомісний експедиційний намет Tramp Peak 2 (V2) з двома входами, двома тамбурами збільшеного об'єму та площі.
Додаткова консольна дуга збільшує площу та внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість та вітрообічність намета.
Намет має снігозахисний клапан.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
Конструкція: двошарова "напівсфера"
Розташування дуг: внутрішнє, під тентом
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, а також підвищує обтічність та вітростійкість намета.
Збільшений тамбур
Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
Два вентиляційних вікна
Всі шви проклеєні
Снігозахисний клапан
Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
Ідеальний для серйозних туристичних походів та довготривалих експедицій в будьяку пору року не залежно від погодних умов
Характеристики :
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 2
Кількість входів: 2
Вага намета: 3,7 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Каркас: cплав ALU 7006, Ø 8,5 мм
Розмір: 290 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 17 x 45 x 22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 3 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Експедиційні |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Посилені кути, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Штормові відтяжки, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Водовідштовхувальне просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Жовтий |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 25 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Експедиційні |
- Ціна: 8 202 ₴









