
Термос TRAMP Basic 1л. Olive
- Немає в наявності
- Код: TR_TRC-113-olive
840 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Tramp Basic 1 л. червоний TRC-113-red
Недорогий і практичний термос для напоїв з якісної нержавіючої сталі. Закручується пробка з кнопкою дозволяє швидко і без істотних тепловтрат наливати напій.
Конструкція термоса збереже температуру напою тривалий час.
Зручна конструкція і компактні розміри дозволяють використовувать термос в поході, на пікніку, на прогулянці, в автомобілі.
Температурні характеристики:
83°С через 6 годин,
74°С через 12 годин
(початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об’єм: 1 л.
Вага: 550 г.
Висота : 30,5 см.
Діаметр дна: 8,5 см.
Матеріал: нержавіюча сталь, силікон, пластмаса.
Колір: червоний
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
- Ціна: 840 ₴









