
Намет 3 місний Tramp Lite Tourist 3 олива
- Немає в наявності
- Код: TR_TLT-002-olive
4 953 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Lite Tourist 2
Туристичний тримісний намет Tramp Lite Tourist 2 призначений для аматорських походів та недовгих мандрівок в теплу пору року.
Модель має відмінну вентиляцію завдяки 2 симетрично розташованим великим входам в намет і системі вентиляційних вікон.
Час використання: з травня по вересень.
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Два симетрично розташованих тамбура збільшеного розміру
Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
Два вентиляційних вікна
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 3,54 кг
Розміри: 320 х 210 х 120 см
Розмір в упаковці: 54х16,5х16,5 см
Колір тенту: олива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 3.54 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16.5 см |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 16.5 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 4 953 ₴









