
Намет 2 місний Tramp Sarma 2 (V2) Зелений
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-030-green
11 138 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Sarma 2 (V2) Зелений
Двомісний намет експедиційного класу Tramp SARMA 2 (V2).
Завдяки особливій конструкції каркасу (дуги перетинаються в двох точках) модель має підвищену стійкість до вітру, снігу та дощу.
Намет має снігозахисний клапан по периметру зовнішнього тенту.
Призначений для використання в самих суворих погодних умовах.
Призначення: альпінізм, гірський та піший туризм, вело походи і мото мандрівки.
Час використання: зима, весна літо и осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами та 2 тамбурами
- Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Два вентиляційних клапана з можливістю відкривання зсередини намета
- Вхід до спального відсіку продубльовано антимоскітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Додатковий вітро- та снігозахист
- Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
Характеристики:
Вага: 2,9 кг
Розміри : 260 х 222 х 102
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond Ripstop PU, 8000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Каркас: cплав ALU 7006, Ø 8,5 мм
Габарити спального відділення: 209 х 113 х 115 см
Розмір в упаковці: 18 x 40 x 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Експедиційні |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Посилені кути, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря, Штормові відтяжки, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Водовідштовхувальне просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 222 см |
| Ширина | 260 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 40 см |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 11 138 ₴









