
Намет Tramp Bungalow Lux (V2)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-085
12 527 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Шатро Tramp Bungalow Lux (V2)
Кемпінговий тент-шатро чотиригранної форми на міцному сталевому каркасі зі стінками з протимоскітної сітки для організації, кухні, столової чи кают–компанії в кемпінговому чи туристичному таборі.
Розмір шатра 3 на 3 метри висота - 2.25 метра, що дозволяє стояти високій дорослій людині в повен зріст не пригинаючись.
Тент по периметру оснащено протимоскітною сіткою, завдяки чому ви будете надійно захищені від набридливих комах.
В літню спеку Tramp Bungalow LUX (V2) відмінно вентилюється.
Шви гарно загерметизовані термоусадочною стрічкою, що забезпечує захист від вологи. Тому навіть у випадку дощу ваше шатро абсолютно не постраждає.
Матеріал, з якого виготовлено тент, просочений спеціальним розчином, що перешкоджає розповсюдженню полум'я.
Тент-шатро міцно кріпиться до металевих стійок, розташованим по периметру і має два входи.
Для розтяжки входів передбачені додаткові стійки з сталі.
Для встановлення чи розборки тента Bungalow LUX (V2) вам знадобиться мінімум часу.
Конструкція каркаса не передбачає згибаючихся елементів, котрі з часом мають здатність руйнуватися.
Радимо вам також звернути увагу на схожі моделі: більш просторий шестигранний тент Tramp Mosquito LUX
Особливості:
Зовнішнє розташування каркаса, чотириграна форма
Тканина шатра стійка до ультрафіолетового випромінювання
Тканина шатра має просочування, що затримує розповсюдження полум'я
Шатро має додатковий вітро-захисний клапан.
Зручні великі розміри
Зйомна підлога з терпаулінга
Додаткові стійки висотою 200 см для навісу над входом - 2 шт.
Стінки з протимоскітної сітки продубльовані тканиною на блискавці
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T Rip-Stop PU 5000 мм. в. ст.
Каркас: сталь, Ø 19 мм
Кількість входів: 2
Колір: зелений
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Вага: 10,5 кг
Розмір: 430 х 370 х 225 см.
Розмір в упаковці: 20 x 80 x 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 13 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 25 см |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 80 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 12 527 ₴









