
Намет 4 місний Tramp Brest 4 (V2)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-082
17 550 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Brest 4 (V2)
Двокімнатний намет Brest 4 (V2) розрахований на комфортне розташування 4 людей, які завдяки двом окремим входам і великому тамбуру, не будуть заважати один одному.
Входи в спальні приміщення продубльовано протимоскітними сітками.
Самі приміщення мають великі вентиляційні вікна, завдяки цьому в наметі завжди буде свіже повітря.
Для більш комфортного розташування та зручності прибирання всередині намету - підлога в тамбурі за необхідності знімається.
Завдяки використанню комбінації фібергласу та сталі, каркас намета не лише міцний та надійний, а в одночас і легкий, загальна вага намета складає 12,7 кг.
Дно намета виготовлено з міцного та надійного терпаулінга.
Особливості:
Двошаровий кемпінговий намет Tramp Brest 4 (V2) з двома входами і великим тамбуром
Входи спальних відділень продубльовані москітними сітками
Тент намета має спідницю для сніго та вітрозахисту
Намет Tramp Brest 4 (V2) має 2 великих вентиляційних вікна
Всі шви намета проклеєні
Знімна підлога з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Кількість місць: 4
Тент: 100% Поліестер 75D/190T Dry Tech PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Каркас: Durapol, Ø 11мм + сталь, Ø 16 мм
Розмір: 505 х 220 см
Дно: армований поліетилен (терпаулінг)
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 1
Вага: 13,6 кг
Розмір спального місця: 210 х 140 см + 210 х 140 см
Розмір тамбура: 215 х 210 см
Висота: 160 см
Висота тамбура: 200 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 14 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 505 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 64 см |
| Длина в упаковке | 26 см |
| Ширина в упаковке | 32 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 17 550 ₴









