
Блок безперебійного живлення GV-701-UPS-DC16-60W
- Немає в наявності
- Код: LP_22901
2 820 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) GV-701-UPS-DC16-60W складається з імпульсного блока живлення, який перетворює вхідну напругу 100-240 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC DC 9V /12 V і акумуляторної батареї 12 V ємністю 16000 mAh.
Де застосовуються джерела безперебійного живлення GreenVison?
- Системи відеоспостереження
- Електричні замки та домофони
- Охоронні системи та сигналізація
- Контроль доступу
- Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
- Інші слаботочні системи 12 вольт
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-701-UPS-DC16-60W встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 1.2/2.5 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | DC 9V /12 V |
| Потужність | 60 |
| Тип | блоки безперебійного живлення |
| Тип індикації | світлодіод (червоний, зелений) |
| Тип під'єднання до мережі | євровилка |
| Тип під'єднання споживача | RJ-45, DC 5.5/2.1 |
- Ціна: 2 820 ₴




