
Стабілізатор напруги LP-W-8500RD EU (5100Вт/7 ступ)
- Немає в наявності
- Код: LP_22728
5 834 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Релейний семиступінчастий стабілізатор напруги LP-W-8500RD EU (5100Вт/7 ступ) - це надійний захист домашньої або офісної техніки від різких стрибків напруги та мережевих перешкод.
Представлена модель прогресивного стабілізатора відрізняється високими якісними та технічними характеристиками.
Особливістю даного типу стабілізаторів є висока швидкість спрацьовування, яка забезпечує непомітні перемикання при зміні напруги в мережі.
Релейний стабілізатор LP-W-8500RD EU (5100Вт/7 ступ) убезпечить вашу техніку від мережевих перевантажень, амплітудних стрибків напруги та короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість виходів | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, VA/W | 8500/5100 |
| Стан | Нове |
| Тип | релейний |
| Тип індикації | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип під'єднання до мережі | клеми |
| Тип під'єднання споживача | клеми |
| Тип встановлення | Настінний |
| Частотний діапазон | 60 |
- Ціна: 5 834 ₴


