
Акумулятор LP LiFePO4 51,2V - 280 Ah (14336Wh) (BMS 200A/200А) метал F LCD Smart BT
- Немає в наявності
- Код: LP_30434
102 125 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Акумулятор LiFePO4 SMART BMS Bluetooth
Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS платою – найбільш ефективні та безпечні АКБ для побутових та промислових систем безперебійного живлення.
Інтелектуальна BMS плата – програмована система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4).
Купити Smart LiFePO4 акумулятор в Україні: де їх можна використовувати?
- Електронавантажувачі, підлогомийні машини, газонокосарки та інша спецтехніка
- Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва та ін.
- Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
- Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів тощо.
BMS інтелектуальна плата захисту, активний балансир, Bluetooth: як допомагає збільшити ефективність та продовжити термін служби літієвих акумуляторів?
Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ з різними хімічними властивостями: літій-залізо фосфат, літій-іон, літій-полімер тощо.
Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі зарядки та розрядки АКБ:
- перезарядження
- захист від низького заряду
- захист від високих чи низьких температур
- захист від перевантаження струмом
- захист від короткого замикання тощо.
Функція активного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора, та підтримання однакової напруги на кожному елементі.
Акумулятор можна використовувати як у складі ДБЖ, так і з будь-яким сумісним по навантаженню приладом.
Внутрішній датчик температури забезпечує потрійний контроль температурного режиму роботи акумуляторної батареї.
Bluetooth - завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
- контроль рівня заряду акумулятора
- контроль стану роботи батареї
- контроль ємності акумулятора
Характеристики Акумулятор LP LiFePO4 51,2V - 280 Ah (14336Wh) (BMS 200A/200А) метал F LCD Smart BT
Тип
LiFePO4
Номінальна ємність, Ah
280
Струм балансування, А
2
Внутрішній опір, mOm
менше 0.5
Номінальна напруга, V
51,2
Напруга повного заряду, V
58,4
Мінімальна напруга, V
42
Зарядна напруга (буферний режим), V
55,2
Зарядна напруга (циклічний режим), V
58,4
Максимальний струм заряду, A
200
Максимальний струм розряду, A
200
Піковий струм розряду (100 мс), A
300
Струм короткого замикання, A
300
Номінальний струм заряду, A
100
Номінальний струм розряду, A
100
Пусковий струм, А
300
Тип клеми
М8
Кількість циклів
7000
BMS
JK Smart BMS 8-24S (24-72V) Ch200A Disch200A Bal cur 2A with bluetooth
Номінал елементів
280
Кількість елементів у групі S
16
Кількість елементів у групі Р
1
Температура зберігання АКБ, °C
-20 ~ +40
Робоча температура заряду, °C
0 ~ +40
Робоча температура розряду, °C
-20 ~ +60
Матеріал корпусу
пластик
Довжина, мм
730
Ширина, мм
540
Висота, мм
210
Гарантія, міс
60
Вага, кг
79
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS | JK Smart BMS 8-24S (24-72V) Ch200A Disch200A Bal cur 2A with bluetooth |
| Зарядна напруга (буферний режим) | 55.2 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим) | 58.4 В |
| Кількість комірок у групі P | 1 |
| Кількість комірок у групі S | 16 |
| Кількість циклів | 7000 |
| Максимальний струм заряду | 200 mA |
| Максимальний струм розряду | 200 A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна напруга | 42 В |
| Напруга повного заряду | 58.4 В |
| Номінал комірок | 280 |
| Номінальна ємність | 280 А·год |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальний струм заряду | 100 А |
| Номінальний струм розряду | 100 А |
| Піковий струм розряду (100 мс), A | 300 |
| Тип | LiFePO4 |
| Тип клеми | М8 |
| Струм короткого замикання | 300 A |
- Ціна: 102 125 ₴

