
Комутатор мережевий POE GV-008-D-08+2PG
- Немає в наявності
- Код: LP_9444
1 625 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комутатор мережевий POE GV-007-D-08 + 2PG володіє 8 портами POE 10/100 Mbit і 2 портами UP-Link 10/100/1000 Mbit. Підтримка IEEE802.3AT / AF.
Передача даних і на відстань до 100 метрів. живлення 52V 2.3а 120W.
Металевий корпус. Індикація активності портів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вбудоване джерело живлення: вхід AC 100-240V, вихід DC 52V 2.3A |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина: | 200 мм |
| Кількість LAN портів | 8 портів POE + 2 порти UP-Link |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 625 ₴


