
BMS плата LTO 48V 20S 100A симметрия
- Готово до відправки
- Код: LP_9505
5 190 ₴
4 719 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!!! ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ЗА ДАНОЮ ПРОДУКЦІЮ НЕМАЄ. УТОЧНЮЙТЕ ВСІ ДЕТАЛІ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ.
BMS 48V 20S 100A симетрія - захищає літій-титанатну акумуляторну батарею, запобігаючи її виходу за межі безпечної роботи. Також, плата 48V 20S 100A симетрія, гарантує безпеку підключення/відключення навантаження, гнучке керування навантаженням, захищає акумуляторну батарею від:
- перевантаження по струму;
- перенапруги (під час зарядки);
- падіння напруги нижче допустимого рівня (під час розряду);
- перегріву;
- переохолодження;
- витоку струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній поріг напруга | 56 V |
| Вага (кг) | 0.595 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 177 мм |
| Нижній поріг напруги | 34 V |
| Номінальну напругу | 48 V |
| Число каналів | 20 |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 4 719 ₴

